• Indywidualne spływy tratwą w gronie znajomych

    La suministrosconvi.com precoz no se debe tampoco a algo físico, como problemas de frenillo, de fimosis, de testículos, de próstata, debilidad de un nervio o sensibilidad en el glande. Las causas de la eyaculación pueden ser muy variadas, y deberse a falta de información o preparación al iniciar las relaciones sexuales, al estado de ansiedad o ...

  • Spływy tratwami firmowe i integracyjne

  • Męskie wypady na tratwę

  • Studenckie, szkolne i młodzieżowe spływy tratwami

  • Jednodniowe spływy tratwą w Dolinie Biebrzy

  • Piknik na trawie biebrzańskiej

  • Spływ chatą na tratwie

  • Wędkowanie z tratwy biebrzańskiej

Zapraszamy do korzystania z pełnego wyżywienia podczas wypoczynku nad Biebrzą: śniadania i obiadokolacje.

Podawane przez nas posiłki w większości przygotowywane są z miejscowych produktów ekologicznych. Czas ich podawania dostosowujemy do potrzeb Gości.

Istnieje możliwość korzystania z oddzielnego aneksu kuchennego (do wyłącznej dyspozycji Turystów).

Goście często korzystają z naszej oferty swojskich wyrobów mięsnych i innych regionalnych produktów Podlasia. Podczas grillowania na tratwie lub przy ognisku poznają smak prawdziwego wiejskiego jadła.

Wyjeżdżając Turyści zabierają wspomnienia przeżytych wrażeń oraz smaki w postaci oddzielnie zakupionych produktów, lub jako kosz wyrobów regionalnych, który jest nietuzinkowym prezentem znad Biebrzy dla znajomych, rodziny czy przyjaciół.

Sklep spożywczy w Sztabinie znajduje się w odległości 700m od naszego Ośrodka Wypoczynkowego Biebrza24.

 

 

swojskie wyroby miesne
Swojskie wyroby mięsne.

sekacz podlaski biebrza24
Pokaz wypieku sękacza.
Sękacz to wypiek cukierniczy z ciasta biszkoptowo - tłuszczowego. Pieczony jest w tradycyjny sposób nad otwartym ogniem z drzewa liściastego, na obracającym się rożnie, w kształcie wydłużonego stożka.


kosz wyrobow regionalnych
Kosz wyrobów regionalnych.
Chcąc zachować jak najdłużej w pamięci doskonałe smaki i aromaty produktów regionalnych nasi Goście mają możliwość, w oryginalnej formie, w postaci kosza regionalnych wyrobów, zabrać z sobą smaki i zapachy kuchni podlaskiej w rodzinne strony, aby obdarować nimi najbliższych, krewnych lub znajomych. Kosz wyrobów z nad Biebrzy to doskonały, nietuzinkowy pomysł na prezent, niespodziankę, która potrafi pobudzić wszystkie zmysły.

© 2015 tratwy.pl

Mapa strony

  

Biebrza24
16-310 Sztabin, ul. Polna 50
kom. (+48) 603-225-100
tel. (+48) 87 64-12-179
e-mail: biuro@biebrza24.pl