• Indywidualne spływy tratwą w gronie znajomych

  • Spływy tratwami firmowe i integracyjne

  • Męskie wypady na tratwę

  • Studenckie, szkolne i młodzieżowe spływy tratwami

  • Jednodniowe spływy tratwą w Dolinie Biebrzy

  • Piknik na trawie biebrzańskiej

  • Spływ chatą na tratwie

  • Wędkowanie z tratwy biebrzańskiej

Posiadamy wiele różnorodnych, ciekawych, jak również niecodziennych możliwości noclegowych:

 

 

Dla Gości przygotowaliśmy bogatą bazę noclegową, w zależności od potrzeb i upodobań poszczególnych osób lub grup.

Standardowe noclegi w pokojach z łazienkami, dostępem do Wi-Fi, oddzielnym aneksem kuchennym - wyłącznie do dyspozycji Gości. Pokoje 1, 2, 3 i 4 - osobowe znajdują się w domu lub domku. To opcja dla osób, które cenią sobie komfort, wygodę i kontakt z cywilizacją.

Kolejna możliwością noclegową, dostępną u nas, jest dość nietypowe, lecz niesamowicie ekscytujące nocowanie na tratwie w otoczeniu dziewiczej przyrody, na wodach rzeki Biebrzy. Jest to stosunkowo nowy, lecz coraz częściej stosowany przez naszych Gości sposób spędzania nocy. Nocleg na tratwie jest jedyną w swoim rodzaju i nieporównywalną z niczym integracją z przyrodą bez jednoczesnej ingerencji w nią. Nasi dotychczasowi Goście są taką formą noclegu zachwyceni.

Baza noclegowa została tak zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zarówno turyści zmotoryzowani, piesi, rowerzyści i kajakarze mają również możliwość noclegu w spartańskich warunkach, w oryginalnych szałasach na palach znajdujących się na prywatnym polu namiotowym, nad samą rzeką Biebrzą. Dodatkową atrakcję stanowi BANIA (sauna parowa) znajdująca się w sąsiedztwie szałasów.

Jesteśmy również otwarci na Gości przyjeżdżających ze swoimi czworonożnymi pupilami. Jednak w tej kwestii prosimy o wcześniejsze uzgodnienie.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne i domki są położone na Podlasiu, w powiecie augustowskim w miejscowości Sztabin, na końcu ulicy Polnej, 300 metrów od najbliższego lasu. Natomiast pole namiotowe znajduje się nad rzeką Biebrzą w odległości około 3 km od naszego gospodarstwa agroturystycznego.

© 2015 tratwy.pl

Mapa strony

  

Biebrza24
16-310 Sztabin, ul. Polna 50
kom. (+48) 603-225-100
tel. (+48) 87 64-12-179
e-mail: biuro@biebrza24.pl